• 05458391290
Isı Yalıtım

Çatı içi Isı ve Ses izolasyon, Otopark Tavan Isı ve Ses İzolasyon, Cephe Isı ve Ses İzolasyon, Havuz su yalıtımı, Açık Teras su yalıtımı, Temel Su yalıtımı

Ays Dekorasyon ısı, su, ses yalıtım hizmetleri
AYS Dekor - Ankara Dekorasyon ve Yalıtım

Poliüretan Köpük Kaplama

Poliüretan köpük sayesinde kaplama ısı yalıtımı, ses yalıtımı konusunda %100 çözüm sağlıyoruz. Poliüretan köpük çok dayanıklı bir yüzey kaplama malzemesi olduğundan yüzey üzerinde çok etkili bir kaplama sağlayabilmektedir. Özellikle Ankara ısı yalıtım firmaları tarafından yeni keşfedilmiş durumda olan köpük kaplama yeni nesil en modern ısı yalıtım tekniğidir. Elastiki kaplama olarak bir görünüm sergileyen poliüretan köpük malzemesi yüksek sıcaklığa ve yüksek soğukluğa dayanıklı olmasının yanısıra, düşük maliyeti ve pratikliği sayesinde çok tercih edilebilir olmuştur.

- Çatı içi Isı ve Ses izolasyon

- Otopark Tavan Isı ve Ses İzolasyon

- Cephe Isı ve Ses İzolasyon

 

Polyürea Sprey Uygulaması

Polyürea sprey uygulaması ile kaliteli sprey uygulamaları için en doğru ve güvenilir adres AYS Dekorasyon. Uygulama fiyatlarını öğrenmek ve ısı yalıtım işlerinize teklif almak için whatsappp iletişim adresimizden bize erişebilirsiniz.

-Havuz su yalıtımı

-Açık Teras su yalıtımı

-Temel Su yalıtımı

Ankara köpük kaplama ısı yalıtım firması olan AYS dekor bu konuda usta çalışanları sayesinde değerli müşterilerimize memnuniyet ilkesi ile hizmet vermektedir. Ankara ısı yalıtım firmaları listesi içerisinde hatırı sayılır derecede önemli bir firma durumundayız. Mantolama ankara sakinlerinin en büyük dertlerinden birisi olduğunu ankara ısı yalıtım malzemeleri içerisinden in temiz ve kaliteli olanını tercih edilmesi gerektiğini dış cephe mantolama işlerinin hata kabul etmediğini çok iyi biliyoruz. Diğer mantolama firmaları tarafından sağlanmayan birçok yenilik ile size özel çözümler sağlamaktayız.

Mantolama ve Isı Yalıtım Etiketlerimiz:

Çankaya mantolama, Etlik mantolama, Keçiören Mantolama, Ayvalı Mantolama, Yenimahalle Mantolama, Öveçler Mantolama

 

Ays Dekorasyon ısı, su, ses yalıtım hizmetleri